DROWL Paragraphs (4.2.15) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Options
af: Opsies

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Score
af: Punt

en: Normal
af: Normaal

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Subtitle
af: Subtitel

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
