DROWL Paragraphs (4.2.15) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: View
bg: Прегледай

en: Anchor
bg: Котва

en: Display
bg: Дисплей

en: Text
bg: Текст

en: Options
bg: Параметри

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Duration
bg: Период

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Minutes
bg: Минути

en: Apply
bg: Търси

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: List (text)
bg: Списък (text)
