DROWL Paragraphs (4.2.17) - en to cs translation catalogue (60 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: View
cs: Zobrazit

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Display
cs: Zobrazit

en: Options
cs: Možnosti

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Bottom
cs: Dole

en: Score
cs: Skóre

en: Normal
cs: Normální

en: Desc
cs: Sestupně

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Events
cs: Události

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Duration
cs: Trvání

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Minimum height
cs: Minimální výška

en: Map
cs: Mapa

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Days
cs: Dnů

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: Style
cs: Styl

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Minutes
cs: Minuty

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Tabs
cs: Záložky

en: Apply
cs: Použít

en: Translation language
cs: Jazyk překladu

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Columns
cs: Sloupce

en: Offset
cs: Posun

en: Button size
cs: Velikost tlačítka

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Default values
cs: Výchozí hodnoty

en: List (text)
cs: Seznam (textový)

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Breakpoint group
cs: Skupina breakpointů
