DROWL Paragraphs (4.2.17) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Image size
fil: Laki ng larawan

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Help
fil: Tulong

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Active
fil: Aktibo

en: Block
fil: Tipak

en: Subtitle
fil: Pamagat
