DROWL Paragraphs (4.2.17) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
