DROWL Paragraphs (4.2.17) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Bottom
mn: Доод

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
