DROWL Paragraphs (4.2.19) - en to is translation catalogue (38 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Title
is: Titill

en: Image size
is: Stærð myndar

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Preview
is: Forskoða

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: View
is: Skoða

en: Anchor
is: Akkeri

en: Display
is: Sýna

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Active
is: Virkt

en: Block
is: Blokk

en: Centered
is: Miðjað

en: Events
is: Viðburðir

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Style
is: Stíll

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Tabs
is: Flipar

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
