DROWL Paragraphs (4.2.19) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: ,
ug: ،

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Circle
ug: چەمبەر
