DROWL Paragraphs (4.2.22) - en to fi translation catalogue (65 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Title
fi: Otsikko

en: Image size
fi: Kuvan koko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: View
fi: Näytä

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Display
fi: Näyttö

en: Text
fi: Teksti

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Options
fi: Valinnat

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Score
fi: Tulos

en: Gallery
fi: Galleria

en: Normal
fi: Normaali

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Events
fi: Tapahtumat

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Duration
fi: Kesto

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Minimum height
fi: Vähimmäiskorkeus

en: Map
fi: Kartta

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Days
fi: Päivät

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Style
fi: Tyyli

en: Installed
fi: Asennettu

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Apply
fi: Käytä

en: Translation language
fi: Käännöksen kieli

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Columns
fi: Palstat

en: Symbol
fi: Symboli

en: Link settings
fi: Linkkiasetukset

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Symbol Position
fi: Symbolin sijainti

en: CSS Class
fi: CSS-luokka

en: Default values
fi: Oletusarvot

en: List (text)
fi: Lista (teksti)

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Breakpoint group
fi: Keskeytyskohtaryhmä
