DROWL Paragraphs (4.2.22) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Color scheme
hy: Գույնի սխեմա

en: Default values
hy: Լռելյայն արժեքներ
