DROWL Paragraphs (4.2.22) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Options
sl: Možnosti

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Minimum height
sl: Najmanjša višina

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Subtitle
sl: Podnaslov
