DROWL Paragraphs (4.2.26) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Desc
eo: malkreske

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Color scheme
eo: Kolorskemo

en: Apply
eo: Apliku

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Default values
eo: Defaŭltaj valoroj

en: Asc
eo: kreske
