DROWL Paragraphs (4.2.26) - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: View
sk: Zobraziť

en: Anchor
sk: Kotva

en: Display
sk: Zobraziť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Options
sk: Nastavenia

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Score
sk: Skóre

en: Gallery
sk: Galéria

en: Normal
sk: Normálny

en: Centered
sk: Na stred

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Events
sk: Udalosti

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Duration
sk: Trvanie

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Minimum height
sk: Minimálna výška

en: Map
sk: Mapa

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Style
sk: Štýl

en: Installed
sk: Inštalované

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Minutes
sk: Minúty

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Webform
sk: Webformulár

en: Apply
sk: Použiť

en: Translation language
sk: Jazyk prekladu

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Animation
sk: Animácia

en: Offset
sk: Ofset

en: Link settings
sk: Nastavenia linky

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Default values
sk: Predvolené hodnoty

en: List (text)
sk: Zoznam (textový)

en: Additional classes
sk: Ďalšie CSS triedy

en: Asc
sk: Vzostupne
