DROWL Paragraphs (4.2.27) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: View
km: មើល

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Bottom
km: បាត

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Minimum height
km: កម្ពស់​អប្បបរមា

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Color scheme
km: ពណ៌​ចម្រុះ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: List (text)
km: បញ្ជី​ (ជា​អត្ថបទ)
