DROWL Paragraphs (4.2.27) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Image size
nn: Biletstørrelse

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Color scheme
nn: Fargeskjema

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: Link settings
nn: Lenkeinnstillingar

en: - All -
nn: - Alle -
