DROWL Paragraphs (4.2.28) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Image size
am: የምስል መጠን

en: Next
am: ቀጣይ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Sort by
am: ደርድር

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት

en: Tabs
am: ትሮች

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት

en: Default values
am: ነባሪ እሴቶች
