DROWL Paragraphs (4.2.28) - en to lv translation catalogue (61 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: View
lv: Skatīt

en: Anchor
lv: Novietot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Options
lv: Iespējas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Bottom
lv: Apakša

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Gallery
lv: Galerija

en: Normal
lv: Normāls

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Duration
lv: Ilgums

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Map
lv: Karte

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Style
lv: Stils

en: Installed
lv: Instalēts

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Webform
lv: Webforma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Translation language
lv: Tulkojuma valoda

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības

en: List (text)
lv: Saraksts (teksts)
