DROWL Paragraphs (4.2.28) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Active
mk: Активно

en: - All -
mk: - Сите -
