DROWL Paragraphs (4.2.29) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: Image size
br: Ment ar skeudenn

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn
