DROWL Paragraphs (4.2.29) - en to ca translation catalogue (63 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: View
ca: Mostra

en: Anchor
ca: Àncora

en: Display
ca: Visualització

en: Layout
ca: Disposició

en: Options
ca: Opcions

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Score
ca: Puntuació

en: Gallery
ca: Galeria

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Events
ca: Esdeveniments

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Duration
ca: Durada

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Minimum height
ca: Alçada mínima

en: Map
ca: Mapa

en: Alignment
ca: Alineació

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Video
ca: Vídeo

en: Style
ca: Estil

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Minutes
ca: Minuts

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Translation language
ca: Llengua de la traducció

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Parent type
ca: Tipus del pare

en: Columns
ca: Columnes

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Button size
ca: Mida del botó

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Default values
ca: Valors predeterminats

en: List (text)
ca: Llista (text)

en: Master
ca: Mestre

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat

en: Breakpoint group
ca: Grup de punts de ruptura
