DROWL Paragraphs (4.2.30) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: Color scheme
dz: ཚོས་གཞིའི་འཆར་ལས་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།
