DROWL Paragraphs (4.2.30) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Anchor
ps: استل

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Map
ps: نقشه

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Seconds
ps: سانیې

en: Style
ps: ډول

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Columns
ps: ستنې

en: Link settings
ps: تړونی امستنې

en: - All -
ps: - ټول -
