DROWL Paragraphs (4.2.35) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Minimum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Default values
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုးများ
