DROWL Paragraphs (4.2.35) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Normal
ne: साधारण

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Minimum height
ne: न्यूनतम ऊंचाई

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Color scheme
ne: रंग योजना

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: 5
ne: ५

en: 9
ne: ९

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६

en: 4
ne: ४

en: 7
ne: ७

en: 8
ne: ८

en: 2
ne: २

en: 1
ne: १

en: Default values
ne: पूर्वनिर्धारित मान
