DROWL Paragraphs (4.2.36) - en to el translation catalogue (61 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: View
el: Προβολή

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Options
el: Επιλογές

en: Active
el: Ενεργό

en: Block
el: Μπλοκ

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Normal
el: Κανονικό

en: Centered
el: Κεντραρισμένη

en: Desc
el: Φθί

en: Events
el: Γεγονότα

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Minimum height
el: Ελάχιστο ύψος

en: Map
el: Χάρτης

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: Style
el: Στυλ

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Color scheme
el: Χρωματικός συνδυασμός

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Translation language
el: Γλώσσα μετάφρασης

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Default values
el: Προκαθορισμένες τιμές

en: List (text)
el: Λίστα (κείμενο)

en: Add custom block
el: Προσθήκη προσαρμοσμένου μπλοκ

en: Asc
el: Αύξ

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας

en: Breakpoint group
el: Ομάδα σημείων διακοπής

en: Custom block library
el: Βιβλιοθήκη προσαρμοσμένου μπλοκ
