DROWL Paragraphs (4.2.37) - en to da translation catalogue (64 entries)

en: Title
da: Titel

en: Image size
da: Billedstørrelse

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Preview
da: Gennemse

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Anchor
da: Anker

en: Text
da: Tekst

en: Options
da: Valg

en: Active
da: Aktiv

en: Block
da: Blok

en: Bottom
da: Bund

en: Score
da: Karakter

en: Gallery
da: Galleri

en: Desc
da: Faldende

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Events
da: Begivenheder

en: List type
da: Listetype

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Duration
da: Varighed

en: Defaults
da: Standarder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Minimum height
da: Minimumhøjde

en: Map
da: Knyt

en: Alignment
da: Justering

en: Days
da: Dage

en: Hours
da: Timer

en: Seconds
da: Sekunder

en: Style
da: Typografi

en: Installed
da: Installeret

en: Color scheme
da: Farvevalg

en: Minutes
da: Minutter

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Tabs
da: Faner

en: Webform
da: Webformular

en: Apply
da: Udfør

en: Translation language
da: Sprog til oversættelse

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Columns
da: Kolonner

en: Offset
da: Forskydning

en: Button size
da: Knap størrelse

en: Link settings
da: Indstillinger for link

en: Arrows
da: Pile

en: Accordion
da: Foldud menu

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: CSS Class
da: CSS-klasse

en: Default values
da: Standardværdier

en: List (text)
da: Liste (tekst)

en: Add custom block
da: Tilføj brugerdefineret blok

en: Asc
da: Stigende

en: Entity reference
da: Entityreference

en: Breakpoint group
da: Breakpoint-gruppe

en: Custom block library
da: Brugerdefineret blokbibliotek
