DROWL Paragraphs (4.2.38) - en to gl translation catalogue (58 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: View
gl: Ver

en: Anchor
gl: Áncora

en: Display
gl: Visualización

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Options
gl: Opcións

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Bottom
gl: Botón

en: Score
gl: Puntuación

en: Gallery
gl: Galería

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Events
gl: Eventos

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Duration
gl: Duración

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Minimum height
gl: Altura mínima

en: Map
gl: Mapa

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Seconds
gl: Segundos

en: Style
gl: Estilo

en: Installed
gl: Instalado

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Webform
gl: Formulario web

en: Apply
gl: Aplicar

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Animation
gl: Animación

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Button size
gl: Tamaño do botón

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Default values
gl: Valores predeterminados

en: List (text)
gl: Lista (de texto)

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade

en: The meta tags for the entity.
gl: As meta tags para a entidade.
