DROWL Paragraphs (4.2.41) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Filter
mg: Sivana
