DROWL Paragraphs (4.2.43) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Language
is: Mál

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Tómstilla

en: - None -
is: - Einki -

en: Preview
is: Undansýning

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: Text
is: Tekstur

en: Options
is: Setingar

en: Active
is: Virkin

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: Unpublished
is: Ikki givið út
