DROWL Paragraphs (4.2.44) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Normal
mr: साधारण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Days
mr: दिवस

en: Hours
mr: तास

en: Minutes
mr: मिनीटे

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Default values
mr: मुलभूत मुल्य
