DROWL Paragraphs (4.2.44) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Language
or: ଭାଷା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ
