DROWL Paragraphs (4.2.45) - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: View
et: Kuva

en: Anchor
et: Ankur

en: Display
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Options
et: Valikud

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Bottom
et: Alumine

en: Score
et: Tulemus

en: Gallery
et: Galerii

en: Normal
et: Tavaline

en: Desc
et: Kahanev

en: Inactive
et: Passiivne

en: List type
et: Loendi liik

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Duration
et: Kestus

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Map
et: Kaart

en: Alignment
et: Joondus

en: Seconds
et: Sekundid

en: Style
et: Stiil

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tabs
et: Sakid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Apply
et: Rakenda

en: Translation language
et: Tõlke keel

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Columns
et: Veerud

en: Offset
et: Nihe

en: Button size
et: Nupu suurus

en: Link settings
et: Lingi seaded

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: List (text)
et: Loend (tekst)

en: Add custom block
et: Lisa kohandatud plokk

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity reference
et: Olemi viide

en: Breakpoint group
et: Murdepunkti grupp

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek
