DROWL Paragraphs (4.2.46) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Color scheme
sq: Skema e ngjyrave

en: Subtitle
sq: Nëntitulli
