DROWL Paragraphs (4.2.49) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Type
ru: Янзы

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Name
ru: Ат

en: Help
ru: Дуза

en: Default
ru: Ниити

en: Options
ru: Эдиглер
