DROWL Paragraphs (4.2.50) - en to be translation catalogue (51 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: View
be: Праглядзець

en: Anchor
be: Якар

en: Display
be: Паказ

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Bottom
be: Знізу

en: Score
be: Адзнака

en: Normal
be: Нармальны

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Duration
be: Працягласць

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Minimum height
be: Мінімальная вышыня

en: Minimum width
be: Мінімальная шырыня

en: Map
be: Мапа

en: Days
be: Дні

en: Seconds
be: Секунды

en: Installed
be: Усталявана

en: Color scheme
be: Схема колераў

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: Default values
be: Прадвызначаная значэнні

en: List (text)
be: Спіс (тэкст)

en: Add custom block
be: Дадаць уласны блок

en: Custom block library
be: Набор уласных блокаў
