DROWL Paragraphs (4.2.50) - en to ro translation catalogue (67 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Image size
ro: Dimensiunea imaginii

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: View
ro: Afișează

en: Anchor
ro: Ancoră

en: Display
ro: Afișaj

en: Options
ro: Opțiuni

en: Active
ro: Activ

en: Block
ro: Bloc

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Score
ro: Scor

en: Centered
ro: Centrat

en: Desc
ro: Descendent

en: Inactive
ro: inactiv

en: Events
ro: Evenimente

en: List type
ro: Tip listă

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Duration
ro: Durată

en: Multiplier
ro: Multiplicator

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Minimum height
ro: Înălțime minimă

en: Minimum width
ro: Lățime minimă

en: Map
ro: Hartă

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Seconds
ro: Secunde

en: Style
ro: Stil

en: Installed
ro: Instalat

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Tabs
ro: Taburi

en: Apply
ro: Aplică

en: Translation language
ro: Limba de traducere

en: Subtitle
ro: Subtitlu

en: Mapping
ro: Mapare

en: Columns
ro: Coloane

en: Offset
ro: Decalaj

en: Infinite
ro: Infinit

en: Maximum width
ro: Lățime maximă

en: Symbol
ro: Simbol

en: Link settings
ro: Setările legăturii

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Default values
ro: Valori implicite

en: List (text)
ro: Listă(text)

en: Add custom block
ro: Adăugare bloc personalizat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity reference
ro: Referință entitate

en: Breakpoint group
ro: Grup de puncte de întrerupere

en: Custom block library
ro: Librărie bloc personalizat
