DROWL Paragraphs (4.2.50) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Image size
si: රූපයෙහි ප්‍රමාණය

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
