DROWL Paragraphs (4.2.50) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Color scheme
ta: நிறத் திட்டம்
