DROWL Paragraphs (4.2.51) - en to az translation catalogue (56 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Anchor
az: Lövbər

en: Display
az: Monitor

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Bottom
az: Aşağı

en: Score
az: Hesab

en: Desc
az: azaldın

en: List type
az: Siyahı növü

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Duration
az: Müddət

en: Multiplier
az: Çarpan

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Minimum height
az: Minimum hündürlük

en: Minimum width
az: Minimum genişlik

en: Map
az: Xəritə

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Seconds
az: Saniyələr

en: Style
az: Stil

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Translation language
az: Tərcümə dili

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Columns
az: Sütunlar

en: Offset
az: Ofset

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Link settings
az: Link parametrləri

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Default values
az: Defolt dəyərlər

en: List (text)
az: Siyahı (mətn)

en: Entity reference
az: Entity istinadı

en: Breakpoint group
az: Kəsmə nöqtəsi qrupu
