DROWL Paragraphs (4.2.51) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Size
ht: Grosè

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
