DROWL Paragraphs (4.2.51) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Image size
mg: Haben'ny sary

en: Next
mg: Manaraka

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana
