DROWL Paragraphs (4.2.54) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
