DROWL Paragraphs (4.2.54) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ
