DROWL Paragraphs (4.2.54) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Image size
ml: ചിത്രത്തിന്റെ വലിപ്പം

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Help
ml: സഹായം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്
