DROWL Paragraphs (all releases) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Type
af: Tipe

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Size
af: Grootte

en: Options
af: Opsies

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
