DROWL Paragraphs (all releases) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Mapping
am: ማዛመድ

en: Default values
am: ነባሪ እሴቶች
