DROWL Paragraphs (all releases) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: Options
ast: Opciones

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
