DROWL Paragraphs (all releases) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: Options
be: Налады

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Minimum width
be: Мінімальная шырыня

en: Days
be: Дні

en: Seconds
be: Секунды

en: Installed
be: Усталявана

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: Default values
be: Прадвызначаная значэнні

en: Add custom block
be: Дадаць уласны блок

en: Custom block library
be: Набор уласных блокаў
