DROWL Paragraphs (all releases) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: Options
bg: Параметри

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: Minutes
bg: Минути
