DROWL Paragraphs (all releases) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Minimum height
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་མཐོ་ཚད་

en: Minimum width
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཞེང་ཚད་

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད
